Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,917 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

87,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043368
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 87,500 €
  • Cena po m2 : 2916.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

90,640 €

***INVESTICIONA PRILIKA U CENTRU VRDNIKA – PRODAJA BIZNISA SA DVE STAMBENE JEDINICE od 88 m2*** …

  • Soba: 4.0
  • 1,162 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

83,500 €

Stan se trenutno ne moze kupiti putem kredita jer je u procesu skidanja zabelezbe iz katastra. Stan ima realnih 56 kvadr…

  • Soba: 2.5
  • 1,491 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Povoljna prodaja jednosobnog stana u mirnom delu Adica…

  • Soba: 1.0
  • 2,363 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Centar

90,000 €

Prodajemo odličan renoviran dvorišni stan na Podbari. Stan je predivno sređen i pun potencijala, obzirom da ima mogućnost ulaza sa ulice, što …

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Novi Sad - Centar - Stari grad – Retka prilika u ponudi! Na prodaju je potpuno renovirana garsonjera od 21 m², nekretnina koja se na ovoj lokaciji …

  • Soba: 0.5
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

NOVI SAD. CENTAR. JEDNOSOBAN LUX STAN. Sa salonskom visinom plafona od preko 3m (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405…

  • Soba: 1.0
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2