Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043370
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,900 €
  • Cena po m2 : 2574.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

149,050 €

Novi Sad, Telep- Jednoiposoban stan u izgradnji 52m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,866 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Novo Naselje

157,600 €

* Novi Sad - Novo Naselje *…

  • Soba: 2.5
  • 2,671 €/m2
  • 59 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

150,380 €

Novi Sad, Petrovaradin - Trosoban stan 79m2 …

  • Soba: 2.5
  • 1,904 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Sajmište

146,800 €

Novi Sad, Sajam, dvosoban sa nameštajem …

  • Soba: 2.0
  • 2,531 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2