Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

244,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043375
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 244,600 €
  • Cena po m2 : 2574.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

236,900 €

Vrhunski stan ID#4976…

  • Soba: 4.0
  • 2,603 €/m2
  • 91 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

252,940 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,663 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Socijalno

247,890 €

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaj…

  • Soba: 2.5
  • 3,998 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

247,200 €

Lux četvorosoban stan u blizini Novosadskog sajma, ukupne površine 96m2- izuzetna ponuda …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Telep

247,900 €

Severni Telep-Lep Veliki Konforan Četvorosoban stan 95 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,609 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Centar

243,000 €

* Centar - Luksuzan stan *…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 78 m2