Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

226,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043376
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 226,600 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

220,000 €

Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI…

  • Soba: 4.0
  • 2,472 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Detelinara

224,300 €

RB:12313131…

  • Soba: 4.0
  • 1,854 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Telep

235,284 €

ČETVOROSOBAN stan TELEP* 95m2* Povrat PDV-a ID#10208…

  • Soba: 4.0
  • 2,477 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

217,250 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,250 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Telep

222,280 €

Južni Telep-Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,678 €/m2
  • 83 m2