Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

211,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043379
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 211,150 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

216,300 €

Noviji dvoiposoban stan na Grbavici sa parking mestom i ugradnim nameštajem. 62m2. Uknjižen. …

  • Soba: 2.5
  • 3,489 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Podbara

204,500 €

Dvoiposoban stan na prodaju, centar, 63m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,246 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

206,000 €

Djordja Servickog. Stan se prodaje kompletno namesten.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link il…

  • Soba: 2.5
  • 4,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Kej

206,000 €

Kej, 63m3. Dvosoban stan sa pogledom na Dunav, renoviran-namešten. …

  • Soba: 2.0
  • 3,270 €/m2
  • 63 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

201,730 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,967 €/m2
  • 68 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,450 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,709 €/m2
  • 81 m2