Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 102 m2
PRODAJA

262,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043380
  • Površina : 102 m2
  • Cena : 262,650 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

267,800 €

ODLIČAN SALONSKI TROSOBAN STAN 93M2 KOD IZVRŠNOG VEĆA, U SAMOM CENTRU GRADA…

  • Soba: 3.0
  • 2,880 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Sajmište

259,560 €

Kompletno opremljen stan (72m2) u ekskluzivnom kompleksu na Sajmu …

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Kej

257,500 €

NOVI SAD.KEJ.TRSOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,679 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Liman 1

265,500 €

FENOMENALAN TROSOBAN STAN NA LIMANU- izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 3,448 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Centar

253,050 €

FENOMENALAN ČETVOROSOBAN STAN U CENTRU NOVOG SADA- izuzetna ponuda …

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Centar

253,050 €

Prodaja stana – Centar, Novi Sad | 3 spavaće sobe + garaža, lift direktno do stana Prodaje se izuzetan četvorosoban stan u strogom centru Novog S…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2