Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 94 m2
PRODAJA

242,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043381
  • Površina : 94 m2
  • Cena : 242,050 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

236,900 €

Na prodaju prostran i svetao porodičan stan površine 82m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se izdvaja velikim dnevnim bor…

  • Soba: 2.5
  • 2,889 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

250,680 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 4.0
  • 2,611 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Jugovićevo

238,960 €

Prostran trosoban stan od 98 m² na mirnoj lokaciji – idealan za porodični život…

  • Soba: 3.0
  • 2,438 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Centar

236,900 €

Novi Sad,Centar , RETKO U PONUDI - u srcu grada , pešačka zona ,komforan četvorosoban stan ,otvoren plan ali se kuhin…

  • Soba: 4.0
  • 2,323 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

242,050 €

Adamovićevo, odličan stan ID#8460…

  • Soba: 4.0
  • 2,916 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Liman 3

232,780 €

ODLIČAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 3 …

  • Soba: 3.0
  • 2,984 €/m2
  • 78 m2