Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

167,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043385
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 167,400 €
  • Cena po m2 : 2575.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Sajmište

159,800 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 2.0
  • 3,400 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

161,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,648 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

159,650 €

Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju ID#7737…

  • Soba: 2.5
  • 2,495 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

176,000 €

Ekskluzivan kompleks na Telepu, 60m2, sa pdv-om!…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Novo Naselje

175,000 €

Novo Naselje, lep porodični lepo sredjen 4.0 soban stan uknjizen na 76m2 na 3,spratu u zgradi od fasadne cigle u dobrom…

  • Soba: 4.0
  • 1,902 €/m2
  • 92 m2