Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043390
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,950 €
  • Cena po m2 : 2575.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

* Vrbas *

152,850 €

* Vrbas *…

  • Soba: 3.5
  • 1,442 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Telep

148,320 €

Novi Sad, Telep - Odlični stanovi u izgradnji - dvoiposoban, 60 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

143,720 €

Južni Telep-Dvosoban stan 52 m2 u blizini Bulevara Patrijarha Pavla na Pogodnoj Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,764 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

142,150 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.POLU NAMEŠTEN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,895 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Grbavica

145,000 €

Grbavica-Useljiv Namešten Dvosoban stan 44 m2 sa Parkingom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,295 €/m2
  • 44 m2