Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043391
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

123,600 €

NOVI SAD.ADICE.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

115,161 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,809 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

113,200 €

Prodaje se jednosoban stan od 32,5 m² u samom centru Novog Sada sa pogledom na Novosadsku sinagogu!Jevrejska 4. sprat b…

  • Soba: 1.0
  • 3,538 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Bulevar

123,600 €

Prodajemo suterenski stan površine 54m² na odličnoj lokaciji. Stan je funkcionalno organizovan kao mali dvoiposoban stan i poseduje izlaz na dvori…

  • Soba: 2.0
  • 2,289 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

112,170 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,549 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Satelit

120,510 €

Kompletno renoviran stan na Satelitu – Spreman za useljenje! Na prodaju dvosoban stan, kompletno renoviran, na jednoj od mirnijih lokacija u Novom S…

  • Soba: 2.0
  • 2,511 €/m2
  • 48 m2