Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

167,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043395
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 167,400 €
  • Cena po m2 : 2575.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

165,000 €

Prodaja stana Novi Sad-Petrovaradin, Četvorosoban-82m2 ID#10747…

  • Soba: 3.5
  • 2,012 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

159,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA  PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.Parking u dvorištu zgrade je uvek dostupan (Svet nekretnine, No…

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 50 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

169,950 €

NOV, KOMFORAN TROSOBAN STAN - HOLLYWOOD HILL …

  • Soba: 4.0
  • 2,073 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Novo Naselje

175,000 €

Novo Naselje, lep porodični lepo sredjen 4.0 soban stan uknjizen na 76m2 na 3,spratu u zgradi od fasadne cigle u dobrom…

  • Soba: 4.0
  • 1,902 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Centar

160,000 €

Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40m2, prvi sprat odvojena kuhinja i trpezarija kompletno ren…

  • Soba: 1.5
  • 4,211 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Salajka

164,800 €

ODLIČAN 3.0 STAN- SALAJKA 71m2, 180250e ID#6216…

  • Soba: 2.5
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2