Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043398
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Dvosoban duplex na Novoj Detelinari. Na prvoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, terasa , kupati…

  • Soba: 2.0
  • 2,360 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,106 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Satelit

121,540 €

DVOSOBAN STAN - SATELIT 48m2* ID#9321…

  • Soba: 2.0
  • 2,532 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

109,070 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,797 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

116,150 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,833 €/m2
  • 41 m2