Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043400
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,950 €
  • Cena po m2 : 2575.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

149,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,664 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

154,500 €

ODLIČNA CENA – ODLIČNA LOKACIJA – BULEVAR OSLOBOĐENJA…

  • Soba: 2.5
  • 2,664 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

156,400 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 2.0
  • 3,400 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Adice

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

150,000 €

Petrovaradin-Nov,Odličan Trosoban stan-sa svojim Parking Mestom…

  • Soba: 3.0
  • 2,419 €/m2
  • 62 m2