Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043401
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

109,200 €

2.5-soban, u lepom delu Adica …

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

112,090 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,802 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

124,600 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,967 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

112,333 €

Jednoiposoban stan u izgradnji 36m2 - Telep …

  • Soba: 1.5
  • 3,120 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Apartman u pešačkoj zoni – centar Novog Sada, odlična investicija…

  • Soba: 1.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,000 €

Sremska Kamenica - Komforan dvosoban stan sa terasom i prelepim pogledom na Dunav + KREDIT ZA MLADE …

  • Soba: 2.0
  • 2,056 €/m2
  • 54 m2