Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,884 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

118,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043404
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 118,250 €
  • Cena po m2 : 2884.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

* Zlatibor - Širi centar *

113,700 €

* Zlatibor - Širi centar *…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

120,500 €

Prodajemo stan 47 m² – renoviran, Stara Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 2,564 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

126,000 €

Prodaja jednoiposobnog lux nameštenog stana na Grbavici ID#12057…

  • Soba: 1.5
  • 3,600 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

127,800 €

Podbara-direktna prodaja-Dvosoban stan 41 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,117 €/m2
  • 41 m2