Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043405
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

113,520 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,769 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Novo Naselje

123,600 €

Novi Sad, Novo Naselje - 50m2 …

  • Soba: 2.0
  • 2,472 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Socijalno

120,000 €

PRODAJA stana 2.0 Socijalno, Novi Sad ID#10830…

  • Soba: 2.0
  • 2,727 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

118,140 €

Odlična lokacija u blizini centra – kompletno renoviran stan sa prirodnim svetlom i dvorišnim delom…

  • Soba: 1.0
  • 3,193 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

118,250 €

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju termo…

  • Soba: 2.0
  • 2,688 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2