Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043409
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 43 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u mirnom i porodičnom delu Stare Detelinare, jedn…

  • Soba: 2.0
  • 2,874 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

115,900 €

Novi Sad-PetrovaradinJednoiposoban stan na visokom prizemlju.Podno grejanje i parking mesto u dvoristu.Vreme z…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

127,200 €

* Novogradnja - Useljiv stan *…

  • Soba: 1.5
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

126,980 €

Telep, 45m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 2.0
  • 2,822 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

113,450 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,701 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Somborski bulevar

123,600 €

Na prodaju svetao jednoiposoban stan od 41m² u mirnom delu Telepa. Nalazi se u visokom prizemlju novije, uredne zgrade. Ključne prednosti: Stan …

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2