Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043410
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,950 €
  • Cena po m2 : 2575.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

159,650 €

Prodajemo prostran dvosoban stan u odličnoj zgradi stare gradnje na Novom Naselju. U jednom od najlepših delova grada, sa velikim dvorištima izm…

  • Soba: 2.5
  • 2,706 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

157,510 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,424 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

159,800 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,804 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Podbara

155,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se odmah useljiv dvoiposoban stan od 69m2, kompletno namešten, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuh…

  • Soba: 2.5
  • 2,246 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

159,700 €

Novi Sad - centar, blizina izvršnog veće, prodaje se renoviran dvosoban stan od 47m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je salonskog tipa, dvostrano o…

  • Soba: 2.0
  • 3,398 €/m2
  • 47 m2