Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043416
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

118,935 €

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od koj…

  • Soba: 2.0
  • 2,703 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Cara Dušana

122,600 €

NOVI SAD.CARA DUŠANA.DVOSOBAN STAN.MOGUCNOST KUPOVINE GARAŽE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 1,777 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Satelit

121,540 €

DVOSOBAN STAN - SATELIT 48m2* ID#9321…

  • Soba: 2.0
  • 2,532 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Socijalno

123,600 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,809 €/m2
  • 44 m2