Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043422
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,950 €
  • Cena po m2 : 2575.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

150,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Banatić

147,290 €

Dvosoban stan 55 m² u Banatiću – idealan za život ili izdavanje …

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Novo Naselje

145,000 €

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba s…

  • Soba: 2.5
  • 2,959 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Cara Dušana

161,450 €

Novi Sad, Cara Dušana - dvosoban 55m2…

  • Soba: 2.0
  • 2,935 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

160,000 €

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu ID#10010…

  • Soba: 2.5
  • 3,265 €/m2
  • 49 m2