Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,915 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

78,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043424
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 78,700 €
  • Cena po m2 : 2914.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

80,050 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 0.5
  • 2,859 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

79,800 €

Garsonjera na Bulevaru oslobođenja…

  • Soba: 0.5
  • 3,192 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

73,000 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARAŽNI STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 47m2…

  • Soba: 2.5
  • 1,553 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

85,000 €

Prodaje se garsonjera Nova Detelinara. Uknjiženo ID#11943…

  • Soba: 0.5
  • 3,400 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,670 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 30m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,656 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

✨ INVESTICIONA PRILIKA: Jednoiposoban stan u srcu Novog Sada. Moguća kupovina putem kredita za mlade. …

  • Soba: 1.5
  • 3,296 €/m2
  • 25 m2