Novi Sad - Bulevar Evrope

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

219,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043426
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 219,400 €
  • Cena po m2 : 3090.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/3

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

225,000 €

Na prodaju – Komforan trosoban stan, 95 m² kod Sajma …

  • Soba: 3.5
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Detelinara

224,300 €

RB:12313131…

  • Soba: 4.0
  • 1,854 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Liman 3

218,360 €

Novi Sad, Liman 3, Odlično komplet renoviran, trosoban stan u višespratnici nadomak Limanskog parka i Dunava. Odlično…

  • Soba: 3.0
  • 2,951 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Liman 2

220,000 €

Prodaja stana- Liman 2, Novi Sad ID#9972…

  • Soba: 3.5
  • 3,099 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Rotkvarija

212,180 €

Odličan dupleks u ponudi Rotkvarija 81m2 ID#8686…

  • Soba: 4.0
  • 2,652 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Podbara

228,000 €

Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan u centru, 82m2…

  • Soba: 3.5
  • 2,714 €/m2
  • 84 m2