Novi Sad - Bulevar Evrope

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,237 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

148,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043429
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 148,900 €
  • Cena po m2 : 3236.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

150,380 €

Novi Sad, Petrovaradin - Trosoban stan 79m2 …

  • Soba: 2.5
  • 1,904 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Bulevar

154,500 €

Novi Sad-Bulevar OslobodjenjaBulevar oslobodjenja je žila kucavica Novog Sada i predstavlja savrsen deo grada…

  • Soba: 3.0
  • 2,759 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

150,000 €

Na prodaju četvorosoban stan u Adicama, površine 62 m² …

  • Soba: 4.0
  • 2,419 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Banatić

147,290 €

Dvosoban stan 55 m² u Banatiću – idealan za život ili izdavanje …

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

146,200 €

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², smešten u neposrednoj blizini Bulevar Evrope, jedne od najtraženijih i odlično po…

  • Soba: 2.0
  • 3,111 €/m2
  • 47 m2