Novi Sad - Bulevar Evrope

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,171 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

190,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043430
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 190,250 €
  • Cena po m2 : 3170.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Komforan duplex - dve zastakljene terase + parking! …

  • Soba: 3.5
  • 2,416 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Salajka

198,200 €

* Trosoban - Branka Radičevića *…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

185,400 €

Novi Sad - Centar Na prodaju komforan, trosoban, porodičan stan od 76m2. Stan se nalazi u Kosovskoj ulici, na svega 2 minuta hoda od centra grada. Po…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Telep

187,880 €

Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Detelinara

196,730 €

Odličan, uknjižen, troiposoban duplex na Novoj Detelinari ID#9806…

  • Soba: 3.5
  • 2,429 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

190,000 €

Prodajemo odličan trosoban stan na Bulevaru Evrope ID#11781…

  • Soba: 3.0
  • 2,923 €/m2
  • 65 m2