Novi Sad - Bulevar Evrope

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,215 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

147,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043436
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 147,900 €
  • Cena po m2 : 3215.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

153,480 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,411 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

138,950 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,957 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Novi Sad - Bulevar Evrope Na prodaju, namesten, dvosoban stan od 50m2 na Bulevaru Evrope. Kontakt - 063446559, 062304062 Sifra - 1032074 Moj Dom nekre…

  • Soba: 2.0
  • 2,800 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Institut

139,400 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 63 m2 u prizemlju sa ograđenim dvorištem i pogledom na grad-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,400 €

Novo Naselje-Uknjižen Dvoiposoban stan 59 m2 sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2