Novi Sad - Bulevar Evrope

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,237 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

148,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043438
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 148,900 €
  • Cena po m2 : 3236.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odličan stan na mirnoj lokaciji sa parkingom – 51m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,827 €/m2
  • 51 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

158,730 €

TROSOBAN STAN, PETROVARADIN, CENA SA PDV-OM ID#8893…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Novo Naselje

152,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,177 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

155,350 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.5
  • 2,825 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Somborski bulevar

143,200 €

Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 53m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Detelinara

139,000 €

Novi Sad odličan  svetao dvosoban stan u novijoj zgradi sa liftom u Hadzi Ruvimovoj ulici na Novoj Detelinari. Sta…

  • Soba: 2.0
  • 2,574 €/m2
  • 54 m2