Novi Sad - Bulevar Evrope

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,171 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

190,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043439
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 190,250 €
  • Cena po m2 : 3170.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

184,385 €

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI) …

  • Soba: 4.0
  • 2,276 €/m2
  • 81 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

196,880 €

Petrovaradin, Novi Majur - Trosoban stan sa povratom PDV - 81 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,431 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Telep

197,950 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,869 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar-Uknjižen Trosoban stan 74 m2 pogodan za kancelarije-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

Na prodaju je potpuno namešten dupleks stan na Novoj Detelinari, smešten na 5. spratu moderne zgrade sa liftom. Stan je trosoban i prostire se na 70…

  • Soba: 3.0
  • 2,649 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Liman 3

199,800 €

Prodaja-trosoban-74m2-Liman 3 ID#11779…

  • Soba: 3.0
  • 2,700 €/m2
  • 74 m2