Novi Sad - Bulevar Evrope

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,169 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

167,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043440
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 167,950 €
  • Cena po m2 : 3168.87 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

168,900 €

NOVI SAD.KEJ.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,912 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Na prodaju svetao i funkcionalan stan na Novom Naselju, smešten na 13. spratu stambene zgrade, sa predivnim, otvorenim pogledom na Novi Sad koji pru…

  • Soba: 3.0
  • 2,535 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Grbavica

158,250 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 2.0
  • 3,597 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Liman 3

168,800 €

Novi Sad, Liman odličan 3.0 stan kod limanskog parka. Lep raspored sa velikim dnevnim boravkom i dve spavaće sobe, odv…

  • Soba: 2.5
  • 2,558 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Telep

166,700 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,605 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Grbavica

161,700 €

Grbavica-Lep Dvoiposoban stan 46 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.5
  • 3,515 €/m2
  • 46 m2