Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043448
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

109,367 €

Novi Sad, Veternik, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,260 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

112,650 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,620 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

108,150 €

PRODAJEMO-Jednoiposoban, Centar ID#9737…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

125,660 €

Jednoiposoban stan 44m2 u novogradnji …

  • Soba: 1.5
  • 2,856 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,659 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2