Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

167,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043449
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 167,400 €
  • Cena po m2 : 2575.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

166,000 €

Prodaja-dvoiposoban-54m2-grbavica ID#11577…

  • Soba: 2.5
  • 3,074 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

166,600 €

NEUSELJAVAN 2.5 STAN, 68m2* ID#10810…

  • Soba: 3.0
  • 2,450 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

159,650 €

Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju ID#7737…

  • Soba: 2.5
  • 2,495 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Centar

165,000 €

Dupleks u Augusta Cesarca, garaza uz doplatu.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3%…

  • Soba: 3.0
  • 2,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

161,460 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 60m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,691 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Kej

168,900 €

NOVI SAD.KEJ.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,912 €/m2
  • 58 m2