Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043451
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Banatić

112,300 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Banatić, Bačka, 70.00m2, 112300 eur ID#8899…

  • Soba: 4.0
  • 1,604 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar

123,600 €

Prodajemo suterenski stan površine 54m² na odličnoj lokaciji. Stan je funkcionalno organizovan kao mali dvoiposoban stan i poseduje izlaz na dvori…

  • Soba: 2.0
  • 2,289 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

112,800 €

NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE …

  • Soba: 2.5
  • 1,659 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

126,600 €

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan - bliže Telepu …

  • Soba: 2.5
  • 2,146 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2