Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043453
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,950 €
  • Cena po m2 : 2575.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odličan stan na mirnoj lokaciji sa parkingom – 51m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,827 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

146,200 €

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², smešten u neposrednoj blizini Bulevar Evrope, jedne od najtraženijih i odlično po…

  • Soba: 2.0
  • 3,111 €/m2
  • 47 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

145,000 €

LUKS RENOVIRAN TROSOBAN STAN U PETROVARADINU-74m2 ID#12089…

  • Soba: 3.0
  • 1,959 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Grbavica

154,500 €

* Novi Sad - Grbavica *…

  • Soba: 2.0
  • 2,861 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

150,460 €

NOVOGRADNJA-TELEP-PDV ID#9446…

  • Soba: 3.0
  • 2,594 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

151,600 €

Prodajemo odličan namešten dvoiposoban stan na samom početku Adica tik iza nasipa. Stan je na prvom spratu trospratnice bez lifta, okarakterisan…

  • Soba: 2.5
  • 2,369 €/m2
  • 64 m2