Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043454
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Spens

118,450 €

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji – namešten, 33 m², 2. sprat, 118.450 €…

  • Soba: 1.0
  • 3,589 €/m2
  • 33 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

115,900 €

Novi Sad-PetrovaradinJednoiposoban stan na visokom prizemlju.Podno grejanje i parking mesto u dvoristu.Vreme z…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Klisa

113,300 €

Prodajemo odličan trosoban stan u urbanoj vili na Klisi. Ovaj prostran stan nalazi se u potkrovlju porodične vile sa zajedničkim ulazom i dvori…

  • Soba: 3.0
  • 1,596 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

121,800 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 43 m2