Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,915 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

78,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043455
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 78,700 €
  • Cena po m2 : 2914.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

70,000 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,800 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

87,500 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

82,750 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 0.5
  • 3,183 €/m2
  • 26 m2

Temerin Temerin

87,600 €

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – TEMERIN…

  • Soba: 2.0
  • 1,390 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoipo

87,500 €

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa dvoristem…

  • Soba: 2.5
  • 1,750 €/m2
  • 50 m2