Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

125,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043457
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 125,600 €
  • Cena po m2 : 2730.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

128,250 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 2.0
  • 2,915 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Železnička stanica

118,450 €

NOVI SAD. STANICA. DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,520 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

130,000 €

Prodaja-komforan dvosoban stan kod Sajma-62m2 ID#12095…

  • Soba: 2.0
  • 2,097 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

133,500 €

Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla, U ceni nameštaj …

  • Soba: 1.5
  • 3,708 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

120,000 €

Novi Sad, Centar, lux prostran jednosoban stan u samom centru grada- namešten- može na kredit za mlade…

  • Soba: 1.0
  • 3,243 €/m2
  • 37 m2