Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

182,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043458
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 182,850 €
  • Cena po m2 : 2575.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u ni

180,250 €

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u nizu,naselje Solarna dolina, pravi porodični stan  sa svojim dvorištem od 33m2.P…

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Futog

190,550 €

Futog-Poslovno Stambeni Prostor 550 m2 za Poslovnu Delatnost-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 346 €/m2
  • 550 m2

Novi Sad Podbara

174,070 €

DVOIPOSOBAN STAN NA PODBARI- izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

191,155 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 86m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 4.0
  • 2,223 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

191,580 €

Telep, 60m2. Dvoiposoban opremljen stan. …

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

190,500 €

Na prodaju prelep, moderno namešten dvosoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Futoškae pijace. Ova nekretnina predstavlja ideal…

  • Soba: 1.5
  • 3,888 €/m2
  • 49 m2