Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

157,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043459
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 157,100 €
  • Cena po m2 : 2575.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

149,350 €

Novi Sad - Salajka Na prodaju nesvakidašnja nekretnina na izuzetnoj lokaciji – Salajka, svega 10 minuta lagane šetnje do strogog centra Novog Sada…

  • Soba: 3.0
  • 2,531 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

163,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,642 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

155,000 €

Novi Sad, Centar, Lep dvoiposoban salonac sa parkingom…

  • Soba: 2.5
  • 2,583 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja stana-Novosadskog sajma, 75m2 ID#10709…

  • Soba: 2.5
  • 2,254 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

147,670 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,537 €/m2
  • 62 m2