Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

162,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043461
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 162,250 €
  • Cena po m2 : 2575.40 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

162,740 €

DVOIPOSOBAN STAN - GRBAVICA ID#10255…

  • Soba: 2.5
  • 3,130 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

160,750 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

155,000 €

Novi Sad, Centar, Lep dvoiposoban salonac sa parkingom…

  • Soba: 2.5
  • 2,583 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

163,552 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 3,207 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

167,000 €

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od koj…

  • Soba: 3.0
  • 2,651 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

156,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN-ADAMOVIĆEVO NASELJE 55m2 ID#11390…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 55 m2