Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

226,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043462
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 226,600 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

231,750 €

Trosoban - Liman3…

  • Soba: 3.0
  • 2,971 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Liman 2

220,000 €

Prodaja stana- Liman 2, Novi Sad ID#9972…

  • Soba: 3.5
  • 3,099 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Liman 4

220,000 €

Prodaja stana-Liman 4, Trosoban, 86m2 ID#9634…

  • Soba: 4.0
  • 2,558 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Telep

235,284 €

ČETVOROSOBAN stan TELEP* 95m2* Povrat PDV-a ID#10208…

  • Soba: 4.0
  • 2,477 €/m2
  • 95 m2