Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

172,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043463
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 172,500 €
  • Cena po m2 : 2574.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

169,950 €

Predstavljamo vam uknjižen trosoban stan površine 63m², smešten na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na četvrtom …

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

164,800 €

Novi SadRetka nekretnina u prodaji u jednoj od najtrazenijih ulica na Grbavici,Puskinova ulica.Zgrada je renom…

  • Soba: 2.5
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

175,000 €

Trosoban u izgradnji u centru…

  • Soba: 3.0
  • 2,966 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Salajka

177,200 €

Salajka( Širi centar) NOV odmah useljiv 4,0 stan. Stan nadomak centra i svih bitnih gradskih sadrzaja, a ipak skrive…

  • Soba: 4.0
  • 2,215 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Detelinara

181,500 €

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADULUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAHEKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM …

  • Soba: 2.0
  • 3,704 €/m2
  • 49 m2

Sremska Kamenica Institut

166,700 €

Tatarsko Brdo-Novogradnja uknjižen stan 83 m2-Povoljno…

  • Soba: 3.0
  • 2,008 €/m2
  • 83 m2