Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

229,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043464
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 229,200 €
  • Cena po m2 : 2575.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 1

235,000 €

Prodaja stana-Liman 1, Trosoban, Uknjižen! ID#11098…

  • Soba: 3.0
  • 2,901 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Liman 2

220,000 €

Prodaja stana- Liman 2, Novi Sad ID#9972…

  • Soba: 3.5
  • 3,099 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Sajmište

231,750 €

Ekskluzivno-Salonski stan, Cetvorosban, 95m2-Futoska ID#12016…

  • Soba: 4.0
  • 2,439 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Banatić

219,420 €

Prodaja stana-Duplex, Rumenačka, Četvorosoban-Uknjižen! ID#10736…

  • Soba: 4.0
  • 2,411 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Jugovićevo

238,960 €

Prostran trosoban stan od 98 m² na mirnoj lokaciji – idealan za porodični život…

  • Soba: 3.0
  • 2,438 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Salajka

234,700 €

NOVI SAD.SALAJKA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,215 €/m2
  • 73 m2