Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

172,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043466
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 172,550 €
  • Cena po m2 : 2575.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

164,000 €

Novi Sad, Odličan dvosoban stan - moguć trosoban - sa parkingom…

  • Soba: 2.0
  • 2,828 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Socijalno

180,200 €

Prodaje se prelep dvoiposoban stan koji se nalazi na svega 10 minuta hoda od centra grada. Stan je odličnog rasporeda jer se u sve sobe ulazi iz hodn…

  • Soba: 2.5
  • 3,161 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar

164,800 €

Novi Sad  Novosadskog Sajma, Trosoban stan, na odličnoj lokaciji, lepo pozicioniran sa pogledom na Frušku goru. S…

  • Soba: 3.0
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

174,100 €

Novi Sad, Podbara - Nov trosoban stan, 64 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

169,950 €

Potpuno nov trosoban stan s pogledom na Frušku goru – idealan porodični dom na mirnoj lokaciji u blizini grada Predstavljamo vam moderan, komforan…

  • Soba: 4.0
  • 2,179 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

168,900 €

Jedinstven dvosoban stan u strogom centru, okružen zelenilom – 58 m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,912 €/m2
  • 58 m2