Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

120,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043471
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 120,100 €
  • Cena po m2 : 2729.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

123,600 €

Ukoliko tražite dom u kome dan počinje tišinom, a završava se bez gradske gužve – ovo je adresa koja menja svakodnevicu. U ponudi je jedinstven…

  • Soba: 2.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Salajka

127,100 €

Prodaja-Dvosoban, Salajka-41m2, Uknjižen ID#11038…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

111,250 €

Novi Sad - Adice Na mirnoj lokaciji na Adicama, u novoj mini zgradi modernog koncepta, u ponudi je izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan. Ovaj stan…

  • Soba: 1.5
  • 2,418 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Na prodaju dvosoban stan 54m2 na Detelinari, sa prelepim pogledom na školu i park. Potpuno renoviran pre par godina i spreman za useljenje. Stan je …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

128,500 €

Na prodaju dvoiposoban stan površine 44 m²- Telep…

  • Soba: 2.5
  • 2,920 €/m2
  • 44 m2