Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

114,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043472
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 114,650 €
  • Cena po m2 : 2729.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

108,000 €

Novi Sad, prodaje se odmah useljiv jednosoban stan od 34m2, novija zgrada, uknjižen. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u ceni stana ostaje kuhinja i …

  • Soba: 1.0
  • 3,176 €/m2
  • 34 m2

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *

120,500 €

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *…

  • Soba: 2.0
  • 2,459 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

115,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,827 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Novo Naselje, 43m2. Jednoiposoban stan! …

  • Soba: 1.5
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

120,510 €

Prodaja jednoiposobnog stana- Telep ID#9095…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Socijalno

115,026 €

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja…

  • Soba: 0.5
  • 3,966 €/m2
  • 29 m2