Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043473
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

188,500 €

Prodajemo stan- Nova Detelinara, Novogradnja ID#11721…

  • Soba: 2.5
  • 3,250 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

202,000 €

Prodaje se stan 92m2 na I spratu. Futoška pijaca. Uknjižen ID#8197…

  • Soba: 3.5
  • 2,196 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Salajka

190,962 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,581 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

202,000 €

* Telep - Porodični stan *…

  • Soba: 4.0
  • 2,322 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

190,250 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,171 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Salajka

194,410 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 76m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,558 €/m2
  • 76 m2