Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043475
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,950 €
  • Cena po m2 : 2575.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

150,000 €

Na prodaju četvorosoban stan u Adicama, površine 62 m² …

  • Soba: 4.0
  • 2,419 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

151,900 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,400 €

Novi Sad - Novo naselje, na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija, između parka, vrti…

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

149,350 €

Prodaja stana u Tozinom sokaku | 60m2 + 30m2 (siva faza) | Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 2,489 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

150,000 €

Stan se prodaje samo sa kuhinjskim elementima.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3…

  • Soba: 2.5
  • 2,778 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

159,650 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,801 €/m2
  • 57 m2