Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043476
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

109,800 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,745 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Grbavica

113,300 €

PRODAJA JEDNOSOBNOG STANA GRBAVICA ID#5078…

  • Soba: 1.0
  • 3,541 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

118,570 €

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 43 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,757 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

109,350 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,038 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

113,300 €

Prodaja- Garsonjera- kompleks- Bulevar Evrope ID#9461…

  • Soba: 0.5
  • 3,907 €/m2
  • 29 m2