Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043477
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan – Nova Detelinara, odlična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 1,988 €/m2
  • 57 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

112,170 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,549 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoipo

115,005 €

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 51 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

112,000 €

Odličan dvosoban stan u Petrovaradinu ID#11856…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

113,200 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,059 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

123,600 €

NOVI SAD. BULEVAR EVROPE.JEDNOIPOSOBAN STAN. U STANU OSTAJE AMERIČKI PLAKARU SOBI I UGRADNA KUHINJA(Svet nekretnine, No…

  • Soba: 1.5
  • 3,015 €/m2
  • 41 m2