Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,729 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

106,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043478
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 106,450 €
  • Cena po m2 : 2729.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

98,800 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,245 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Socijalno

107,000 €

Prodaje se komforna garsonjera na odličnoj lokaciji. U blizini su dom zdravlja, Sup, dve osnovne škole, dva vrtića. Garsonjera se sastoji od hodnik…

  • Soba: 0.5
  • 3,344 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,022 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Socijalno

115,026 €

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja…

  • Soba: 0.5
  • 3,966 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2