Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043480
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Somborski bulevar

191,580 €

Telep, Novi Sad – moderan porodičan stan u mirnoj ulici Na prodaju prelep, moderan stan u novogradnji na Telepu, smešten u mirnoj i tihoj ulici ko…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Novo Naselje

195,700 €

Novo Naselje odličan porodičan trosoban stan sa prelepim pogledom …

  • Soba: 3.0
  • 2,509 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

204,800 €

Bulevar, 71m2. Trosoban stan. …

  • Soba: 3.0
  • 2,885 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,300 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,491 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

191,300 €

Telep četri  4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodič…

  • Soba: 3.5
  • 2,453 €/m2
  • 78 m2